Kanepe Tamiri


Kanepe Tamiri, eskiyen kanepelerin kılıflarının döşeme ve tamir firmaları tarafından değiştirilme işlemidir. Bu işlem son zamanlarda daha yaygılaşarak birçok evin bütçesine katkı sağladı. Artık kadınlar, ev hanımları koltuk kılıf değiştirme işlemine daha sıcak bakıyor. Böylece eskiyen koltukların değerlendirilmesi sonucu daha az para harcayarak evini yenilemiş oluyor. sıfırdan koltuk ve kanepe almanın maliyetini büyük oranda düşürmüş oluyor.

Yeni kanepe almak eski kanepeleri tamir etmenin yanında çok daha pahalıdır. Bu nedenle kılıf değiştirme işlemi yapan kanepe döşeme firmaları bu konuda büyük bir avantaj sağlıyor. Eski kanepelerinizin yeni halini görünce siz bile tanıyamıyorsunuz.

Kanepe Tamir yapılır.. ilk öcelikle kanepenizin resimlerine ihtiyaç duyarız ön çalışma ile fiyat teklifimizi veririz isterseniz yerinde ücretsiz keşif hizmetimiz ile kanepe takımınızda kullanılacak kumaş çeşitlerinden oluşan kumaş kartela örnekleri ile fiyat teklifimiz veririz evinizden aldığımız kanepe takımınızı aynı adrese veya başka bir adrese ücretsiz olarak teslim ederiz kanepe tamir fiyatları, kanepe takımındaki deformasyon, kullanılacak malzeme ve işçiliğe göre değişmektedir kanepe kumaş çeşitleri klasik ve modern tarzlara uygun kumaş çeşitlerinden oluşmaktadır kanepe resimlerini gönderdiğinizde kullanılacak kumaş çeşitleri ile ziyeretinize geliriz en uygun kanepe yüz değiştirme fiyatı ile kanepelerinizin yüzünü değiştiririz.


Not: Bizimle hemen iletişime geçmek için iletişimdeki numaralarımızı veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz..

1 Step 1
keyboard_arrow_leftGeri
İlerikeyboard_arrow_right